Quick Contact

přidružené společnosti a prodejci

stal Go-Globe partnera

GO-Globe aktivně hledá , Malajsie , prodejců a místními partnery , což nám pomáhá poskytovat nejúplnější , nákladově efektivní a komplexní služby a řešení možných . Jsme full-service web design , vývoj systém webové aplikace a stavitelé corporate identity . Jsme Vysoce zkušenosti s optimalizací pro vyhledávače a marketingové služby sociálních médií stejně.

Náš partnerský program GO je navržen tak, aby nabídnout lukrativní možnosti pro ty společnosti , které nabízejí doplňkové služby, jako
jako obecná reklama / marketingových služeb , grafického designu, atd či dokonce webové designéry jsou vítány stejně.

GO Partnerský program se skládá ze 3 možnosti partnerství .


1

pobočka

Schválené affiliate partnerům , aby 5-10 % provizi z každého prodeje z postoupení . Je to tak jednoduché, jak se odkazovat jméno svého klienta , aby GO - záliv . Řešíme vše od tohoto okamžiku a budete vydělávat provize na stejný den, kdy obdržíme platbu projektu.
2

prodejce

Schválené Reseller partneři vydělávají 20 % provizi . GO - Globe stává poskytovatel služeb pro vás. Si udržet klienta vztah během celého projektu a značka službu jako své vlastní. Náš jediný kontakt s vámi , nikdy se svým klientem , pokud ji k tomu vyzve .
3

místním partnerem

Schválený partner bude v podstatě stane GO-Globe v daném místě. Vítáme příležitost diskutovat o návrhu.

Váš úspěch je náš, Začněme Společně teď!

Požádat o cenovou nabídku, navštěvovat cenu a kontakt