Quick Contact

DÍKY ČEMU JSME JINÍ NEŽ OSTATNÍ?

NABÍZÍME VYSOKOU KVALITU, ROZUMNÉ CENY, INTEGRITU, RYCHLOU ODEZVU A MÁME VYSOCE ODBORNÉ A BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Vítejte v GO-Globe, kde se vám otevírá brána do světa webových řešení, která pomohou vaší firmě dosáhnout vytyčených cílů!

Společnost GO-Globe byla založena roku 2005 v Dubaji. Od té doby se rozrostla z firmy zabývající se vývojem webových portálů do mezinárodního podniku zaměřeného na on-line design a vývoj webových aplikací. Její CEO má bohaté zkušenosti s největšími světovými firmami, a díky tomu dokáže tým GO-Globe zpracovávat individuální potřeby podniků v oblasti on-line obchodů a marketingu. Spolupracovali jsme s různými mezinárodními společnostmi i státními úřady (Shell, Nestlé, Road Transport Authority, královské rodiny, atd.) a dokázali si získat jejich důvěru; tyto zkušenosti pak vytříbily naše schopnosti

ABYCHOM BYLI PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY PŘÍNOSEM, VŽDY DODRŽUJEME TYTO ZÁSADY:

 • Přísné dodržování mezinárodních standardů tvorby webových stránek
 • Specializace na tvorbu firemního webu
 • Špičkové řešení komunikace pro projekty realizované dálkově
 • Portfolio, které zahrnuje jen ty nejlepší společnosti z více než 25 zemí světa (a toto číslo neustále narůstá)
 • Přísné testy kvality před spuštěním projektů
 • Kompletní práce od A do Z (firemní identita, web hosting, vyspělý back end development, propagace, atd.)
 • Přístup orientovaný na zisk (v uživatelském rozhraní a po propagaci tvorby stránek)
 • Prvotřídní kvalita výstupů a otevřená cenová politika
 • Zákazníci mohou sledovat a monitorovat vývoj projektů on-line
 • Mezinárodní kanceláře v Dubaji, Šanghaji, Singapuru, Kataru a jinde po světě
 • V našem portfoliu najdete celou řadu prominentních firem, které vsadily na naše schopnosti. Chcete se přesvědčit? Spolupracujte s námi!
Prozkoumejte naše projekty a objevíte seznam prominentních firem, které uvěřily v naše schopnosti. Chcete se přesvědčit? Spolupracujte s námi!

NÁŠ TÝM

KVALITA, ETIKA, TRANSPARENTNOST, DLOUHODOBÉ VZTAHY A PŘÍSTUP ORIENTOVANÝ NA VÝSLEDKY

Jsme tým kvalifikovaných a zkušených IT profesionálů, kteří mohou nabídnout široké odborné znalosti v oblasti špičkového softwaru pro tvorbu a design webu a jeho propagaci. Než přijmeme nového člena týmu, nejprve pečlivě posoudíme všechna kritéria. Díky tomu můžeme zaručit, že námi nabízené služby jsou na nejvyšší úrovni odbornosti, čímž se lišíme od konkurence.

CEO společnosti GO-Globe, Karel Zeman [karel(at)go-globe.com], pochází z Prahy a má více než deset let zkušeností se špičkovými on-line webovými technologiemi; nejen díky tomu je úspěšným manažerem našeho týmu.

Svou „on-line“ kariéru začal v roce 1999 spuštěním vlastního e-komerce projektu pro Czech Crystal Glass. Před společností GO-Globe v Dubaji pracoval ve firmě Connect 2 Development, která zajišťuje IT outsourcing a náborové služby v České republice. Spolupráce se značkami jako jsou Reckitt Benckiser, Pepsico a Rank Xerox, mu pak umožnila seznámit se se strategiemi světových společností.

Centrála společnosti GO-Globe má sídlo v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Zde probíhá většina práce na tvorbě a designu webu pro Dubaj; realizuje ji hlavní tým spolu s centry v Evropě a na Blízkém východě. Naše centrála a prodejní kanceláře se mohou pyšnit výjimečným pracovním prostředím, které má to nejmodernější technické zázemí. Díky této firemní infrastruktuře můžeme zaručit splnění specifických potřeb a přání našich klientů.

Prohlédněte si naše zrealizované projekty. Rádi pomůžeme vaší firmě k úspěšnému podnikání.

PODPORA SPOLEČENSTVÍ

JAKOŽTO SOUČÁST SVĚTOVÉHO SPOLEČENSTVÍ SPOLUPRACUJEME S NEZISKOVÝMI ORGANIZACEMI A CHARITAMI PO CELÉM SVĚTĚ, VČETNĚ DĚTSKÝCH DOMOVŮ, DOMOVŮ PRO SENIORY, ÚSTAVŮ PRO ZDRAVOTNĚ HANDICAPOVANÉ, A DALŠÍMI.

Community Support

Základním principem firmy GO-Globe je podpora světového společenství – nechceme z něj jen těžit individuálně, ale pomáháme také různým neziskovým organizacím (charity, sportovní kluby, dětské projekty, dětské domovy, domovy pro seniory, atd.) s tvorbou webových stránek, a tím zvyšujeme jejich šance se zviditelnit a získat větší podporu.

Naše týmy specializující se na design a tvorbu webových stránek, jsou vždy připraveny nabídnout své schopnosti a zkušenosti a pomoci vám dosáhnout výsledků, které si přejete. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

ČESKO-SLOVENSKÝ PLES

GO-Globe je hrdým sponzorem Českého a slovenského plesu. Jedná se o prestižní společenskou událost, která se koná každý rok v Dubaji. Celou akci organizují společně velvyslanectví České a Slovenské republiky, které s pomocí hudby, tance, zábavy a dobrého jídla tyto dvě komunity spojují. Společnost GO Globe pro tuto charitativní událost vytvořila webové stránky a navrhla design bannerů. Z pozice technologického poradce jsme jejich tým vyškolili v užívání platformy CMS.