Quick Contact

CENÍK A KONTAKTY

Politika společnosti GO-Globe je transparentní a poctivá.

Volba měny

Investice do webového projektu by se vždy měla velice rychle vrátit. GO-Globe je specialistou na vývoj firemních webů na míru již od roku 2005, a již přes 500 společností nám v tomto ohledu důvěřuje, protože chtějí být na internetu vidět a chtějí generovat zisk.

Z následující nabídky si můžete vybrat přesně to, co vyhovuje Vašim potřebám a vězte, že jsme vždy připraveni pomoci právě tou formou, která je vám nejbližší (osobně, telefonicky, e-mailem, přes Skype, Zoom atd.).

GO BUSINESS

Business balíček je ekonomickou verzí zaměřenou na poskytnutí maximální návratnosti Vašich investic skrze na míru šitý webový interface, čímž se stává ideálním řešením pro malé a střední podniky.

Nejlepší zakázkové řešení pro prezentaci důležitých informací o Vašich produktech, službách, výstavách, historii společnosti, existujících klientech či kontaktních detailech.

Ve zkratce kvalitní mezinárodní řešení pro zvýšení Vašich zisků.

Začíná od

99 000

(90

/ den)

GO CORPORATE

Balíček Corporate je nejlepším řešením pro větší e-commerce (elektronické obchodní transakce) projekty, webové aplikace pro více uživatelů a korporátní weby velkých objemů.

Ideální řešení pro webové projekty, které vyžadují pokročilé možnosti, jakými jsou extranet, intranet, platební brány, systémy řízení nebo třeba webové portály.

Vývoj šitý na míru Vašim potřebám k optimalizaci produktivity a propagaci Vaší společnosti. A co je nejdůležitější, ke zvýšení Vašich prodejů.

Začíná od

363 000

(175

/ den)

GO ENTERPRISE

Tento produkt je zaměřen speciálně na velké společnosti a VIP projekty, stejně jako na projekty vyžadující tu nejvyšší míru flexibility a ty nejlepší vlastnosti.

Špičkové řešení pro internetové nákupní obchody té nejvyšší kvality, systémy řízení, intranet, monitoring zákaznických potřeb a mnoho dalšího.

Webový software vyžadující tu nejlepší funkcionalitu za hranicí běžných projektů či webových aplikací, který zahrnuje hloubkovou analýzu konkurence, testovací a vývojové prototypy. Samozřejmostí jsou také kontroly zabezpečení a výkonu. Zkrátka unikátní zakázková práce zaměřená na jediné – rozdrtit konkurenci.

Začíná od

627 000

(572

/ den)

FREE

Hosting, konfigurace mailového serveru a jednotlivých účtů, registrace domény, doživotní technická podpora … toto všechno zahrnuje náš balíček Free. Zakázkový vývoj webových aplikací řízených dynamickým systémem pro správu obsahu, zajišťující kompatibilitu napříč různými webovými prohlížeči či mobilními zařízeními.
Zdrojové soubory včetně celého kódu jsou Vaším vlastnictvím, a to samozřejmě bez skrytých poplatků.

Doplňkové služby

IDENTITY

Zakázková výroba Vaší firemní identity ve špičkové mezinárodní kvalitě – přesně to charakterizuje stejnojmenný balíček. Vše dodáváno ve vektorovém formátu a včetně všech podkladů pro tisk na lisu. Tři verze loga Vaší společnosti, design vizitek, hlavičkových papírů a samozřejmě také obálek.

Špičková kvalita – mezinárodní úroveň.

Začíná od

33 000

SEO – SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

Optimalizace pro webové vyhledávače – jedna z nejdůležitějších služeb firmám. Devadesát procent klientů využívajících webové vyhledávače totiž nepřeskočí na druhou stranu poskytnutých výsledků. Pokud po vyhledání klíčových slov není Vaše společnost na první stránce výsledků, přicházíte o devadesát procent potenciálu trhu.

Zaručujeme vrácení peněz v případě nespokojenosti, přímou komunikaci s technickým expertem a samozřejmě 100% ochranu vůči chybám.

Vydělávajte více než kdy jindy, ano to je síla první stránky vyhledávaných výsledků!

Začíná od 66 000

HOSTING

Nekompromisní zaměření na zabezpečení, to je náš hosting pro Vás. Prevence SQL a XSS útoků. Data dostupná 24/7 s denními zálohami a včasným a nepřerušovaným přístupem na e-mail, jenž využívá ty nejnovější anti-spam a antivir ochrany. Zabezpečený přístup ze všech koutů světa pomocí POP/SMTP/IMAP či web mail. Technologie firewall postavená na CSF/IP.
Jednoduše to nejlepší pro Váši firmu.

Začíná od

 

46 / den