Quick Contact

Služby

Společnost GO-Globe odborníkem přes digitální média, přičemž jednou z našich nejsilnějších stránek je tvorba webu na míru. Díky systematickým, přímým a prověřeným postupům mohou naši klienti až do poslední kapky využít plný potenciál svého globálního digitálního byznysu.

Máme za sebou více než deset let zkušeností spolupráce se širokou škálou obchodních společností. GO-Gulf pomohla svým klientům přeměnit jejich doposud nevyužitý digitální potenciál.

WEBDESIGN A TVORBA WEBU NA MÍRU

Vaše pracoviště je vaší vizitkou, proto je velmi důležité, aby každá společnost měla vynikající infrastrukturu a dobré zázemí, protože to je tím, co dělá první dojem na vaše klienty, akcionáře, zákazníky a ostatní, kdo s vámi přijdou do styku. Stejně tak jsou vaší vizitkou i webové stránky, které pak dělají dojem na lidi po celém světě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Vaše webová identita má celosvětový záběr, je tudíž naprosto zásadní, abyste vytvořili identitu takovou, která bude vzbuzovat ve vašich zákaznících důvěru, a která jim bude předávat jasnou a silnou zprávu.

Společnost GO-Gulf se může pyšnit vysokou odborností na poli webdesignu a řešení vývoje webových stránek, které připravíme na míru vašeho podnikání. Dodržujeme postupy, které jsou v souladu s požadavky našich klientů, což má za výsledek spokojené zákazníky, kteří se k nám radí vrací.

Web Design

Proč právě GO-Gulf a naše webové stránky na míru?

 • Naším hlavním cílem je to, aby se klientům vrátila jejich investice a vzrostly jejich tržby i zisk.
 • Webové stránky na zakázku, při jejichž vývoji dodržujeme mezinárodní standardy a analýzy, které získáváme měřením uživatelského chování.
 • Ručně dělaná rozhraní, která nejen skvěle vypadají, ale také dokáží udělat doslova zázraky co se vysokých zisků týče.
 • Každý milník, kterého v projektu dosáhneme, vám nejen vždy zašleme, ale také ho nejprve zanalyzujeme, naplánujeme, vytvoříme a osobně odprezentujeme, abyste se na vlně úspěchu mohli svézt spolu s námi.
 • Precizní práce na tvorbě webu společně se zárukou kvality vám zajistí, že námi vypracovaný produkt bude splňovat ta nejpřísnější měřítka kvality.
 • Je důležité, mít vždy na paměti možnost rozšíření každého projektu, aby mohla vaše společnost neustále růst.
 • Transparentní jednání, otevřená cenová politika a žádné skryté podmínky
 • Na vaše dotazy odpovíme do 24 hodin
 • Náš technický tým je vždy v pohotovosti a připraven vám poradit prostřednictvím celé řady komunikačních kanálů
 • Evropský management, který má za cíl dosahovat jen těch nejlepších možných výsledků, což dosvědčuje svou spokojeností naše mezinárodní klientela.
Web Design

Co od nás můžete čekat

 • Efektivní brainstormingová setkání, při kterých si ujasníme vaše požadavky
 • Zkušenosti a odbornost, díky které připravíme jasný technický plán
 • Kvalitní a zkušený tým UX designérů, kteří pro vás vytvoří fungující a úspěšný sitemap
 • Návrh skicy webu (wireframe), s jehož pomocí dosáhneme ideální uživatelské zkušenosti a vizuální hierarchie
 • Přehledné, kvalitní a nadčasové webové rozhraní, které promění návštěvníky vašeho webu ve spokojené zákazníky
 • Odborný a vysoce bezpečný obsah vývoje správy systému za užití kvalitních CMS technologií
 • Víceúrovňová záruka kvality pro ověření vývoje projektu

Zákazník je pro společnost GO-Globe na prvním místě a máme za sebou více než 500 projektů, které to mohu jen potvrdit. Rádi pomůžeme vaší firmě přinést zisk. Prohlédněte si nabídku našich balíčků a odstartujte svůj úspěch.

Pracovní postupy

 • Analízá trhu
 • Obchodní strategie
 • Informační architektura
 • Rozbor uživatelského rozhraní
 • Grafické návrhy
 • Kódování
 • Testování
 • Nasazení
 • Povýšení

Vidět znamená uvěřit, proto si prohlédněte naše zrealizované projekty a Pracovní postupy.

E-KOMERCE, E-SHOPY

Web Design

V posledních letech zaznamenal svět informačních technologií obrovský pokrok. Špičkové technologie mohou přinést automatizaci do vaší organizační činnosti a celý svět se tak může stát součástí vašeho obchodu.

Síla e-komerce a e-shopů dokáže plně rozvinout nebývalý potenciál online prodeje.

 • A/ zákazník si v systému může okamžitě zboží zakoupit a automaticky obdržet fakturu
 • B/ přepravní společnosti obdrží automatické upozornění ohledně dodávky a vám přijdou peníze okamžitě na účet

Díky tomu se výrazně snižují náklady na personál, nutnost mít oddělení prodeje, prodejnu, velkoobchod, atd. Navíc ani nemusíte nutně mít zboží na skladě. Společnost GO-Globe vyprojektovala celé množství řešení e-komerce pro své klienty, kteří z výhod této služby nadále těží. Kontaktujte a náš specialista. Vám detailně vyspecifikuje co vše potřebujete.

Prozkoumejte naše projekty - Spolupracujte s námi!

WEBOVÉ APLIKACE NA ZAKÁZKU

Web Design

Papír má odzvoněno, budoucnost patří webovým aplikacím, které představují preciznost a produktivitu, přizpůsobí se vašim požadavkům a zavedou automatizaci na pracovišti. Zápis do souboru, vyhledávání příslušných informací, jejich předání vedoucímu pracovníkovi ke kontrole, který jej následně pošle svému přímému nadřízenému - to vše může být díky automatickým upozorněním, která obdrží všichni zúčastnění, záležitostí několika vteřin.

A taková je síla webových aplikací. Společnost GO-Gulf už přes deset let dodává špičkové aplikace na zakázku, které navrhujeme tak, aby se staly vaší konkurenční výhodou.

Náš nejmodernější Intranet má zabudovanou podporu pro automatizaci práce, vnitrofiremní sdílení souborů, chat, průzkumy, moduly dovolené, docházky a spoustu dalších vymožeností. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Příklady oblastí zakázkových webových aplikací
 • Intranet
  Intranet
  soukromý firemní portál, který zrychlí pracovní produktivitu, pro více informací si přečtěte tuto studii
 • Intranet
  Extranet
  intranet s rozšířenou funkcí, mají na něj přístup i lidé zvnějšku, kteří
 • Intranet
  ERP(Plánovaní podnikových zdrojů)
  systém, ve kterém podnik spravuje své činnosti a oddělení
 • Intranet
  Portály
  nemovitosti, pracovní nabídky, aukce, cestování, rezervace
 • Intranet
  Platby
  integrace bank a platebních bran a celá řada dalších skvělých zakázkových aplikací

Vidět znamená uvěřit, proto si prohlédněte naše zrealizované projekty a pojďte do toho!

IDENTITA A OBCHODNÍ PORADENSTVÍ

Web Design
FIREMNÍ IDENTITA A LOGO

Identita je zdaleka nejdůležitější faktor, který spojí vaši společnost s okolním světem. Firemní identita určuje, jak vás zákazníci budou vnímat a rozhoduje o prvním dojmu, který vaše společnost zanechá. A co víc, firma může změnit obchodní strukturu či reorganizovat svoji činnost, ale její identita vždy zůstane beze změny.

Společnost GO-Globe dokáže s přehledem zanalyzovat, co by bylo pro váš podnik nejlepším řešením, a jak by si měli klienti k vašim službám a produktům najít cestu. Navrhujeme loga, vizitky, brožury, hlavičkové papíry a spoustu dalších produktů, které souvisejí s firemní identitou. Pro více informací klikněte zde a my nabijeme váš podnik novou energií.

Web Design
OPTIMALIZACE INTERNETOVÝCH VYHLEDÁVAČŮ

Váš podnik je online a vaše služby či produkty jsou k dispozici, ale jak se zákazníci dozvědí o vašich stránkách? V dnešním světe všichni hledají informace přes vyhledávače a naskýtá se proto ideální příležitost, jak tohoto faktu využít. Společnost GO-Gulf poskytuje 100% záruku, že se vaše firma objeví na první stránce výsledků vyhledávání populárních vyhledávačů jako je Google na základě vašich zvolených klíčových slov. Používáme všeobecně uznávané a doporučované techniky pro optimalizaci organického vyhledávání, a proto vám nehrozí při optimalizačním procesu žádná penalizace nebo negativní dopad. Kontaktujte nás a můžeme začít spolupracovat ještě dnes.

Web Design
OBCHODNÍ ANALÝZA A PORADENSTVÍ

Je zcela pochopitelné a přirozené, pokud máte spoustu nezodpovězených otázek - nebojte se zeptat, rádi se s vámi podělíme o naše know-how. Jak zajistit vaší firmě konkurenční výhodu? Jaké je typické uživatelské chování? Jak docílím toho, aby měli zákazníci o můj podnik zájem? Jaká by měla být moje cílová skupina? Čeho bychom si měli všímat u konkurence, a jaká případná zlepšení zvýší naši šanci na úspěch? Společnost GO-Globe vám díky analýze konkurence a služby obchodního poradenství pomůže tyto situace vyřešit. Prosím kontaktujte nás pro více informací.

Prozkoumejte našeprojekty a spolupracujte s námi!