RYCHLÝ KONTAKT
×

Welcome, please select
  Thank you for contacting us. We will get back to you right away.

  ×
  image blog

  Základy do web hostingu a požadavky uživatelů

  5 února, 2020 Web hosting je služba, díky které vaše předem vytvořená webová stránka zaujme místo na internetu. Konkrétně je to na serveru poskytovatele, který zajišťuje, aby se všechna zařízení ..
  image blog

  Na co myslet při tvorbě aplikaci

  21 ledna, 2020 Aplikace. Dnes už běžná věc. Co ji dělá speciální? Proč jsou některé aplikace úspěšnější než jiné? Stačí dobrý nápad. Realizace avšak nebývá vždy úplně tak jednoduchá. ..
  image blog

  Minimalistický design stránek

  29 prosince, 2019 Dnes jsou webové stránky nejdůležitějším prvkem podnikání, neboť lidé jsou připraveni dvěma kliknutími otevřít stránku výrobce či služby a zjistit vše, co je potřebné. Pokud tom..
  image blog

  Stav reklam na Youtube

  12 října, 2019 Média jsou nedílnou součástí každodenního života všech z nás, ať už si to uvědomujeme či nikoliv. Přes 1 miliardu lidí na celém světě používá Youtube, to znamená, že každý 7..
  image blog

  Význam ukázkových videí

  1 října, 2019 Lidé byli odjakživa zvědaví, co se týče nových služeb a produktů, ale nikdy si nedokázali tak úplně vybrat. Také si nedokážete vybrat? K tomu slouží takzvaná ukázková videa firem, ..
  image blog

  Na rychlosti načítání opravdu záleží

  17 srpna, 2019 Jedním z klíčových faktorů úspěchu dnešních internetových stránek je rychlost načítání. Lidé jsou netrpěliví a málokdy vydrží čekat na načtení stránky déle než 3 sekundy. Po..
  image blog

  Nástup digitálních asistentů

  25 července, 2019 Potenciál virtuálních asistentů je stále větší. Předpokládá se, že do roku 2021 bude virtuálního asistenta po celém světě využívat 1,8 miliardy lidí. Pokud si vezmeme odhadovanou..
  image blog

  Jak lidé čtou online články a jejich obsah

  15 července, 2019 Osm let - osm sekund. Co to ve skutečnosti znamená? Lidé potřebují obsah, který se dá co nejjednodušší konzumovat a na to, aby udržel jejich pozornost musí být zajímavý a poutavý. Ro..
  image blog

  Věci které se dějí na internetu každých 60 sekund

  16 května, 2016 Věděli jste, že více než 400.000 tweety jsou odesílány na internetu a více než 300 hodin videa jsou nahrané na youtube každých 60 sekund? Chcete vědět, jak velký Internet se stal, podí..
  image blog

  E-komerce v České republice – Statistiky a trendy

  20 dubna, 2016 Věděli jste, že odhadovaná částka vynaložená na on-line nakupování Češi v roce 2015 bylo 81 miliard korun ve srovnání s 67 miliard korun v roce 2014. Podívejte se na naši Infografiku E..
  image blog

  ShortlistMe Case Study

  2 ledna, 2020
  image blog

  GSA Case Study

  2 ledna, 2020