RYCHLÝ KONTAKT
×

Welcome, please select
  Thank you for contacting us. We will get back to you right away.

  ×

  Frequently Asked Questions

  Samozřejmě! V dnešním propojeném světě nepředstavuje vzdálenost žádný problém. Můžeme realizovat obchody z libovolného místa na světě.
  Prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu (Skype, MSN, YIM) poskytujeme 24-hodinovou on-line podporu. Pošleme vám soubory a vy se můžete k průběhu projektu hned vyjádřit.

  Dodržíme stejné postupy jako u místních zákazníků.

  • Dotaz
  • Náš návrh
  • Vaše schválení
  • 50% záloha
  • První návrh (návrh designu/projektu)
  • Vaše zpětná vazba a případné schválení
  • Přepracování podle vašich specifikací, vývoj a testování

  Společnost GO-Globe je stejně schopná a vnímavá jako vaše místní firma, ne-li o něco víc.

  Na webových stránkách najdete ukázky našich dřívějších projektů.
  Některé stránky mohly být upraveny a vypadají proto teď trochu jinak, máme ale k dispozici původní screenshoty. Pokud se budete chtít podívat na některé z našich nejnovějších projektů, kontaktujte nás, rádi vám je ukážeme.

  Ceny firmy GO-Globe jsou jedinečně transparentní a jednoduché. Nemáme co skrývat; prohlédněte si sekci s ceníkem a přehledem nabízených balíčků.

  Neúčtujeme za počet stránek, ani ceny nestanovujeme podle velikosti firmy.
  Myslíme si, že takové kalkulace jsou zavádějící a nepoctivé, my nabízíme přímé jednání. Společnost GO-Globe na rovinu řekne, co dokáže udělat, a respektuje čas a peníze svých zákazníků; pokud budeme mít pocit, že bychom neodvedli dobrou práci, řekneme vám to předem.

  Nemáme rádi politiku „vzorků zdarma“; přečtěte si 10 důvodů, proč tomu tak je.

  Naše platební podmínky jsou následující:

  Malé a střední projekty: 50 % při zahájení projektu, 25 % splátka před začátkem vývoje a zbývajících 25 % po realizaci projektu.

  Větší a zakázkové projekty webových aplikací: 35 % při zahájení projektu, 35% při dosažení předem domluveného mezníku a 30 % před finální implementací projektu.

  Co se platebních metod týče, jsme flexibilní – můžete platit kreditní kartou, bankovním převodem, v hotovosti, vypsat šek nebo se můžeme domluvit i na výměnném obchodě, bude-li vaše nabídka vyhovovat našim potřebám.

  Pokud nevíte, co přesně potřebujete, jednoduše nás kontaktujte.
  Rádi vám poradíme.

  Vývojový proces závisí na balíčku, který si vyberete, a na vašich přesných požadavcích. Běžný projekt trvá 25 až 35 pracovních dnů, to je však ale jen hrubý odhad základního vývoje; ve většině případů trvá projekt déle kvůli zpětné vazbě našich zákazníků nebo době schvalování. Chcete-li získat přesný časový harmonogram, zašlete nám své konkrétní požadavky.

  Dáváme přednost open-source technologiím, jako jsou PHP, MySQL a XHTML.
  Nebudeme vám tvrdit, že máme „na zakázku zhotovený systém správy obsahu SuperTurboCMS“, abychom vás přesvědčili, že musíte utratit více peněz.

  Víc nezaplatíte ani pokud budete později potřebovat provést na stránkách úpravy nebo úplně vyměnit CMS kvůli přechodu k jiné firmě, která by původnímu systému nerozuměla.

  Používáme totiž volně dostupné open source systémy CMS. Open-source technologie jsou nákladově efektivní a mají podporu vývojářů po celém světě. Můžeme však pochopitelně použít jakoukoli technologii si budete přát. Budeme-li mít pocit, že nedokážeme odvést dobrou práci, na rovinu to přiznáme – naše podnikání je založeno na kvalitě, etice a transparentnosti!

  GO-Globe se specializuje na design a tvorbu webových stránek a budování firemní identity.
  Přečtěte si o nás víc.

  Mezi naše hlavní služby patří:

  • Vývoj webových aplikací
  • Webdesign
  • Vytváření identity, design log
  • Optimalizace vyhledávačů
  • Poradenství a podpora

  Pokud se chcete o našich službách dozvědět víc, navštivte příslušné sekce webových stránek.

  Ano, optimalizujeme. A děláme to velmi dobře. Všechny balíčky, které nabízíme, zahrnují ZDARMA základní optimalizaci vyhledávačů (SEO). Pro pokročilé SEO služby nabízíme různé balíčky v závislosti na vašich cílových klíčových slovech, současném kódu webové stránky, atd.
  Kontaktujte nás a my vám rádi vše do detailu vysvětlíme!

  Samozřejmě! Toto je služba jen pro zákazníky, kteří si nás najímají pouze na vývoj nebo úpravu svých stránek. Náš personál vám pomůže při zřízení web hostingu, e-mailových účtů, databáze, atd., takže můžete být v klidu.

  Mohu si vybrat web hosting a nechat si přitom vytvořit stránky u vás?

  Jistě! Jakmile vytvoříme vaše stránky a dodáme vám je, můžete si s nimi dělat, co uznáte za vhodné.

  Menší změny na stránkách, které jsme vyvinuli, provádíme ZDARMA. Jestliže však doba potřebná k provedení změn překročí jednu pracovní hodinu, vypracujeme písemný návrh obsahující plán projektu, rozsah, náklady a obchodní podmínky.

  Co když budu chtít vylepšit nebo změnit webové stránky, které vyvinula jiná agentura? Ano, pracujeme i na webových stránkách jiných autorů, ale trvá to déle v závislosti na tom, jak jsou kódované.

  Ano, ovšem, a uděláme to bezplatně. Kontaktujte nás a my se vám během 24 pracovních hodin ozveme.
  Podívejte se, jaké služby poskytujeme.