Quick Contact
×

Let us contact you!

Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Hned se vám ozveme.

or

Navštivte podstránku CENNÍK A KONTAKTY

×

PŘIPOJ SE K NÁM

Máte vítězný postoj , silné dovednosti ; ambice , rovný charakter a není třeba dělat věci správně monitorovány? Pokud ano, pak připojit ke skupině GO – Gulf plné

Čas na místě nebo mimo něj !

Jsme vždy na pozoru vyškoleni ; kvalifikovaní a odpovědní webové vývojáře , webové designéry , SEO guru a jiné webové profesionály. Jsme vždy přednost práci na
dlouhodobé vztahy jako jedna rodina.

Dejte nám vědět o vás ! Všimněte si, že dostaneme zpět k vám ( do 5 dnů ) pouze tehdy, pokud váš profil odpovídá našim požadavkům , děkuji.

WEB konzultant, plný nebo částečný úvazek

Vysvětlovat a vzdělávat potenciální klienty o web design a vývoj webových služeb , znalosti o rozhodování struktuře a celkovou základní podnikání cyklus , profesionální výsledek orientované prostředí a vysoké provize.

Žadatel by měl mít pokročilé znalosti internetu, být zkušený , spolehlivý , soustředěný a profesionální samostatně startér.

V případě zájmu e-mail office[at]www.go-globe.com a / nebo navštivte naše partnerský program.

WEB DESIGNER , FRONT END WEB DEVELOPER , plný nebo částečný úvazek

Nadšení kvalitním designem , esenciálních silnými dovednosti v programu Photoshop , Illustrator , Dreamweaver a XHTML5 / CSS3 . Hluboké pochopení principů Informace Architektura a on-line použitelnost, velmi dobrá znalost CMS , SEO a základní znalostí PHP.

Žadatel by měl být vysoce efektivní a mají schopnost pracovat přímo s klienty na koncepcích a vývoji. V případě zájmu , prosím vyplňte skills form (xls) včetně vám nejnovější životopis a e-mail office[at]www.go-gulf.com.

Software Engineer , MVC / PHP programátor, plný nebo částečný úvazek

Hluboké pochopení rámců MVC a / nebo šablony systému Drupal se schopností psát PHP – založené šablony pokus o přepis funkce pro menu, stránek , panely , krmiva, pohledy atd. Odborníkům v integraci vlastní šablony , silný zážitek psaní W3C platný XHTML / CSS kódu v příčném prostředí prohlížeče , rozsáhlé jQuery a AJAX zážitek.

Žadatel by měl být vysoce efektivní a mají schopnost pracovat přímo s klienty na koncepcích a vývoji. V případě zájmu , prosím vyplňte skills form (xls) včetně vám nejnovější životopis a e-mail office[at]www.go-globe.com.