RYCHLÝ KONTAKT
×

Welcome, please select
Thank you for contacting us. We will get back to you right away.

×

PRODEJCI & PARTNEŘI

GO-Globe je aktivně přidružený, partnerský a místní agenti, aby nám pomohli poskytnout co nejúplnější, nákladově efektivní a komplexní služby a řešení. Nabízíme kompletní servis vývoje vlastního webu, web design, vývoj aplikací, tvorbu korporátní identity a mnoho dalších. Máme také odborníky v oblasti optimalizace pro vyhledávače a marketing sociálních služeb.

Náš partnerský program GO je navržen tak, aby nabízel lukrativní možnosti těm společnostem, které nabízejí doplňkové služby, jako jsou všeobecné reklamní / marketingové služby, grafický design, dokonce i webové designéry.Prodejci

Schválení prodejci , aby 5-10 % provizi z každého prodeje z postoupení . Je to tak jednoduché, jak se odkazovat jméno svého klienta , aby GO - záliv . Řešíme vše od tohoto okamžiku a budete vydělávat provize na stejný den, kdy obdržíme platbu projektu.

Partneři

Partnerská provize činí 20 % z ceny projektu . GO-Globe stává poskytovatelem služeb pro Vás. Si udržet klienta vztah během celého projektu a značka službu jako své vlastní. Náš jediný kontakt s vámi , nikdy se svým klientem , pokud ji k tomu vyzve.

Váš úspěch je i naším úspěchem, pojďme spolupracovat.

Kontaktujte nás